tamam
Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com

Endüstriyel hava filtresi

Sistem veya ortamdaki hava kalitesini iyileştirmek için katı parçacıkları ve moleküler kirleticileri ortadan kaldırmak için tasarlanmış ekipman.

Teklif Alın
Kalite Endüstriyel hava filtresi Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Endüstriyel hava filtresi

Endüstriyel hava filtresi

 • Hava Kirliliğinin Tehlikeleri

  Hava Kirliliğinin Tehlikeleri

  Daha büyük ticari tesisler, küçük parçacıklara karşı farklı hassasiyetleri olan birçok farklı insanı kabul eder.

  Ücretsiz Teklif
 • Endüstriyel Hava Filtresi Açıklaması

  Endüstriyel Hava Filtresi Açıklaması

  Hava filtresi, bir sistem veya ortamdaki hava kalitesini iyileştirmek için katı parçacıkları ve moleküler kirleticileri uzaklaştırmak için tasarlanmış bir cihazdır.

  Ücretsiz Teklif
 • Endüstriyel Hava Filtresi Kullanım Senaryoları

  Endüstriyel Hava Filtresi Kullanım Senaryoları

  Bir hava filtresi, amaçlanan uygulamasına ve filtrelenecek parçacıkların türü ve boyutuna bağlı olarak birkaç farklı filtre ortamından birine sahip olabilir.

  Ücretsiz Teklif

Hava filtrelerinin temizlediği alan ve ürün türleri arasında ev ve ticari ısıtma sistemleri, havalandırma sistemleri, klima sistemleri, nemlendiriciler, motor parçaları, otomobiller ve doğrudan hava makineleri bulunur.Tek bir hava filtresi tarafından uzaklaştırılan parçacıklar dalgalanır, ancak bazı parçacıklar arasında küf sporları, hayvan tüyü, toz ve polen bulunur.


Hava filtreleri evde çok faydalıdır.Toz, küf, küf ve evcil hayvan kepeği gibi olası alerjenleri giderebilirler.Orada astım ve diğer solunum yolu hastalıklarından muzdarip insanlar için özel bir rahatlama sağlarlar.Otomotiv endüstrisinde de önemlidirler.Motora takılan egzoz ve sıralı filtreler, motor sağlığını ve hava sirkülasyonunu iyileştirebilir ve aracın genel çalışma ömrünü uzatabilir.Ayrıca klimalar, çivi tabancaları, buzdolapları ve diğer ev ve endüstriyel ekipman gibi diğer makineleri hasardan koruyabilir veya hizmet ömürlerini kısaltabilirler.Hizmet edebilecekleri hava filtreleri birçok farklı endüstride mevcuttur.

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.