Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com
390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli

390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli

 • Vurgulamak

  Cep Hava Filtresi Orta Verimli

  ,

  390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi

  ,

  390*390*535mm Cep Hava Filtresi

 • paket
  İstendiği gibi
 • Liman
  Çin
 • garanti
  3 ay
 • Örneklem
  Örnek Sağlayın
 • Satış sonrası servis
  Çevrimiçi destek
 • taşıma modu
  Deniz, Hava, Yol
 • Uygulama nesnesi
  hava
 • Özelleştirme
  Özelleştirme desteği
 • etkililik
  F7
 • uzunluk
  390mm
 • Genişlik
  390mm
 • Yükseklik
  535mm
 • yapı
  Torba filtresi
 • Menşe yeri
  Çin
 • Marka adı
  KAINUOSEN
 • Model numarası
  390*390*535mm
 • Min sipariş miktarı
  1 parça
 • Fiyat
  Negotiable
 • Ambalaj bilgileri
  kutu
 • Teslim süresi
  3-15 GÜN
 • Ödeme koşulları
  L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
 • Yetenek temini
  1000 adet gün

390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli

Direkt fabrika Fiyatı Hava Filtresi Orta Cep Filtresi Cep Orta Verimli Filtre

390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 0390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 1

 

Ürün Bilgisi

Malzeme

süper ince cam elyaf

Uygulama kapsamı

Temiz odalar ve HVAC havalandırma sistemleri için hava temizleme ekipmanı;hassas elektronik teknolojisi;LCD sıvı kristal endüstrisi;optoelektronik endüstrisi;yarı iletken endüstrisi;otomotiv plastik kaplama üretim hattı;hastane eczacılığı;biyolojik ürünler;yiyecek ve içecek;temiz oda arıtma mühendisliği;klima elektromekanik tesisat mühendisliği Bekleyin

Uç kapak malzemesi

Alüminyum alaşımlı profil/çok katmanlı çerçeve/alüminyum çerçeve/galvanizli çelik çerçeve

Boyutlar

390*390*535mm

Çerçeve Alüminyum/Paslanmaz Çelik/Alüminyum Alaşım

 

Ürün Özellikleri:

 

 

Sağlam tamamen metal çerçeve yapı

Yüksek kaliteli kabarık çok katmanlı sentetik elyaf filtre kağıdı

Yüksek toz tutma kapasite, düşük direnç (300-400g/m2)2)

Ultrasonik dikişsiz dar çanta yapısı

 

 

Ürün uygulaması:

 

Sistem içindeki kül kirliliğini önlemek için klima ve havalandırma sistemlerinin ön filtrasyonu

Pyeniden filtreleme large hava kompresörü

Arka bölümdeki yüksek verimli filtrenin hizmet ömrünü uzatmak için temiz oda merkezi havalandırma ve klima sistemi ve dönüş havası filtrasyonu

Genel endüstriyel tesislerin genel ihtiyaçlarını karşılaması için havalandırma sistemi temizlik hava gereksinimleri

rough toz filtreleme sistemi ile ilgili klima içinde Genel Bina inşaatı

 

 

Malzeme listesi:

 

Çerçeve - çift sen- şekilli alüminyum alaşım / paslanmaz çelik / galvanizli sac (GI)

İsteğe bağlı çerçeve kalınlığı - 20 mm / 21 mm / 26 mm / 47 mm

Filtre malzemesi - sentetik elyaf

Kaburgalar - galvanizli çelik şerit

Bağlantı açısı - sağlam, yüksek sıcaklığa dayanıklı ABS plastik açı / alüminyum alaşım açısı

 

 

Yeterlik:

 

sağlayabiliriz: G4,F5,F6,F7,F8,F9

 

 

Uygulanabilir durum:

 

80-150℃ (180℉)

390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 2390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 3

Tüm ürünler özelleştirmeyi, OME üretimini destekler.

 

Her türlü hava filtresi, filtre pamuğu filtre malzemeleri, çok çeşitli birincil, orta ve yüksek verimli hava filtreleri, çevre koruma için özel aktif karbon adsorpsiyon filtreleri, temizleyiciler ve yeni fanlar, filtreler vb. için özel filtreler.

 

Filtre malzemesi olarak ultra ince cam elyaf kağıdı, ofset kağıdı, alüminyum film ve bölme plakası olarak diğer malzemeleri kullanarak, ahşap çerçeve alüminyum alaşımı ile yapıştırılmış, özel silikon kauçuktan yapılmış, kokusuz, yüzey sertleşmeyecek ve uzun süre dayanmaz Çatlaklar, kararlı kimyasal performans, korozyon direnci, ısıl genleşme ve büzülmeden kaynaklanan stresi çatlama olmadan, orta sertlikte ve iyi elastik geri kazanımla emebilir.Her ünite sodyum alev yöntemi ile test edilmiştir ve yüksek filtrasyon verimliliği, düşük direnç ve büyük toz tutma kapasitesi özelliklerine sahiptir.

 

Yaygın olarak kullanılan: HVAC havalandırma sisteminin temiz oda ve hava temizleme ekipmanı, hassas elektronik teknolojisi, LCD sıvı kristal endüstrisi, optoelektronik endüstrisi, yarı iletken endüstrisi, otomotiv plastik kaplama üretim hattı, hastane eczanesi, biyolojik ürünler, yiyecek ve içecek, temiz oda arıtma mühendisliği , Klima elektrik ve mekanik tesisat mühendisliği vb.

 

Şirket Profili


 

Kainuosen Çevre Teknolojisi (Langfang) Co.,Ltd.1995 yılında kurulan üretim üssü Kuzey Çin Sanayi Bölgesi'nde bulunmaktadır. Pekin, Tianjin ve Hebei'nin ekonomik kapsama alanlarında, Tianjin Limanı, Qingdao Limanı, Weihai Limanı ve Qinhuangdao Limanı gibi deniz limanlarına yakın konumdayız. .Üstün coğrafi konumu ve rahat ulaşımı ile Pekin Daxing Uluslararası Havalimanı'na sadece 15 kilometre uzaklıktadır.

 

Firmamız Ar-Ge, tasarım, üretim, bakım, satış ve satış sonrası hizmetleri entegre eden kapsamlı bir yüksek teknoloji kuruluştur.Çin merkezlidir ve dünyaya hizmet eder.

 

Firmamız makinelerde, otomobillerde, gemilerde, çelikhanelerde, enerji santrallerinde, madenlerde, pompalarda, kompresörlerde, hava kompresörlerinde, toz arıtmada, su arıtmada vb. kullanılan her türlü filtre elemanı, kartuş ve filtrelerin üretimini yapmaktadır.

 

Ürünler arasında hava filtreleri, yağ filtreleri, yakıt filtreleri, hidrolik yağ filtreleri, yağ ve gaz ayırma filtreleri, yağ-su ayırma filtreleri, birleştirme ayırma filtreleri, endüstriyel hava filtreleri, toz filtreleri, paslanmaz çelik filtreler, vakum pompası filtreleri, Yağ filtresi, beton bulunmaktadır. karıştırma tesisi büyük darbeli toz filtresi, toz filtresi kartuşu ve diğer türleri, marka filtreler yerine binlerce farklı özellikte filtre serisi ve müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir, OME işleme ve üretimini destekler.

 

Bir filtre markası yaratmaya odaklanın ve temiz endüstrinin geleceğini taahhüt edin.Çok sayıda teknik elitimiz var ve kaliteyi, odağı ve bütünlüğü temsil ediyoruz.Endüstriyel filtrasyon çözümleri tedarikçisiyiz.Biz Kainuoson'uz.

 

390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 4

 

Fabrikamız


 

390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 5390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 6

Paketleme ve Teslimat


 

390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 7390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 8

 

İşlem araçları


390*390*535mm Endüstriyel Hava Filtresi Cep Hava Filtresi Orta Verimli 9

 

SSS


1. Biz kimiz?
Çin'in Hebei şehrinde bulunuyoruz.20 yıllık üretim tecrübemiz var.2015 yılından itibaren iç piyasaya (%40,00), Afrika (%20,00), Kuzey Amerika (%10,00), Doğu Avrupa (%10,00), Güney Amerika (%8,00), Güneydoğu Asya (%7,00), Doğu'ya satış yaptık. Asya (%3.00), Batı Avrupa (%2.00).Ofisimizde yaklaşık 11-50 kişi var.

 

2. Kaliteyi nasıl garanti ederiz?
Seri üretimden önce her zaman bir üretim öncesi numunedir;
Sevkiyattan önce daima son bir inceleme yapın;

 

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?

Filtre elemanı, hidrolik filtre, toz giderme ekipmanı, endüstriyel hava filtresi, toz filtre kartuşu, doğal gaz filtresi, yağ-su ayırma filtresi, yağ-gaz ayırma filtresi, yağ filtresi, yakıt filtresi vb.

 

4. Neden diğer tedarikçiler yerine bizden satın almalısınız?
Firmamız çeşitli filtre elemanları, filtre elemanları, makineler, gemiler, çelik fabrikaları, enerji santralleri, kompresörler, hava kompresörleri, toz arıtma vb. için filtreler üretmektedir ve müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.Çin merkezli, hizmet

 

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Satış sonrası servis ve teknik destek sağlıyoruz, sizin için çeşitli filtre türlerini veya OME işlemlerini özelleştirebiliriz.