tamam
Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com

Paslanmaz Çelik Filtre Elemanı

Yağ dönüş filtresi, sisteminizde hayati bir rol oynar.

Teklif Alın
Kalite Paslanmaz Çelik Filtre Elemanı Hizmet
Ana sayfa - Hizmetler - Paslanmaz Çelik Filtre Elemanı

Paslanmaz Çelik Filtre Elemanı

 • Dönüş Filtresinin Kullanımı

  Dönüş Filtresinin Kullanımı

  Boru hattı montajı veya tank montajı için kullanılan alüminyum, plastik veya çelikten yapılmış dönüş yağ filtresi, genellikle hidrolik sistemin tek koruma cihazıdır.

  Ücretsiz Teklif
 • Dönüş Filtresi İş Akışı

  Dönüş Filtresi İş Akışı

  Yağ dönüş filtresi, sıvıyı filtreleme ve bileşenlerin iç aşınması nedeniyle sisteme dışarıdan veya sisteme giren partikülleri önleme görevini yerine getirir.

  Ücretsiz Teklif
 • Filtre Sistemi Koruması

  Filtre Sistemi Koruması

  Yağ dönüş filtresi, herhangi bir hidrolik sistemin önemli bir parçasıdır.

  Ücretsiz Teklif

Dönüş yağ filtresi, bileşenlerin tamamen arızalanması veya sistem borularının veya esnek boruların bakımı nedeniyle ortaya çıkan kirliliği etkili bir şekilde ortadan kaldırabilir, böylece temiz sıvının yakıt deponuza geri dönmesini sağlar ve servis ömrünü daha da uzatır. sisteminiz ve sıvınız. Dönüş filtresi, hasar veya bileşen arızası olmaksızın daha büyük akış hızı değişikliklerine dayanabilir. Bu, daha yüksek sistem verimliliği ve daha düşük maliyetler sağlar. Sıvı depolama tankında "kabarcıkları" önlemek için dönüş borusu sıvı depolama tankının sıvı seviyesinin altına yerleştirilmelidir. Genel bir "temel kural" olarak, depolama tankının tabanı ile yağ dönüş borusunun ucu arasındaki mesafe, boru çapının 2 ila 3 katından fazla olmalıdır.

Örnek Sergi

Hizmetlerimiz tüm sektörleri kapsamakta ve dünyanın her yerine ulaşmaktadır.Tasarımınıza göre her türlü ürünü sizin için yapabiliriz.