Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com
Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı

Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı

 • Vurgulamak

  Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emiş Filtresi

  ,

  Kimyasal Tesis emiş filtre elemanı

  ,

  Pas Korumalı emiş filtre elemanı

 • paket
  İstendiği gibi
 • Liman
  Çin
 • garanti
  3 ay
 • Örneklem
  Örnek Sağlayın
 • Satış sonrası servis
  Çevrimiçi destek
 • taşıma modu
  Deniz, Hava, Yol
 • Uygulama nesnesi
  Sıvı yağ
 • Özelleştirme
  Özelleştirme desteği
 • Menşe yeri
  Çin
 • Marka adı
  KAINUOSEN
 • Model numarası
  Tüm parça numaraları eksiksiz
 • Min sipariş miktarı
  1 parça
 • Fiyat
  Negotiable
 • Ambalaj bilgileri
  Nötr Ambalaj Veya müşterinin isteği olarak
 • Teslim süresi
  3-15 GÜN
 • Ödeme koşulları
  L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
 • Yetenek temini
  1000 adet gün

Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı

Ekskavatör Hidrolik Yağ Filtresi Elemanı Emme Filtresi Dönüş Yağ Filtresi Mühendislik Makine Filtresi

Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı 0Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı 1

 ÜRÜN BİLGİSİ

Malzeme

Yüksek kaliteli cam elyaf

Uygulama kapsamı

İnşaat makineleri;Ağır araçlar; Ekskavatörler, vinçler, yükleyiciler, kalkan makineleri, madencilik araçları; Madencilik makineleri ;Endüstriyel yağ filtrasyonu ;elektrik santrali ;Kimya tesisi.

Uç kapak malzemesi

Karbon çeliği / paslanmaz çelik / galvanizli çelik / plastik / elektrolizle kaplanmış çelik levha

Evrensel model

Tüm parça numaraları eksiksiz

Uygulanabilir modeller

Tüm modeller tamamlandı

Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı 2

Tüm ürünler özelleştirmeyi, OME üretimini destekler.

 

Contalar, yüksek sıcaklıkta yağa daldırma testini çatlama veya deformasyon olmadan geçerek sıkı ürün sızdırmazlığı sağlar.

Koruyucu ağ, maksimum korozyon direnci sağlamak için yüksek kaliteli çelikten yapılmıştır.

 

Dış koruyucu ağ, asma ağ teknolojisini benimser, çapak ve pas olmaz.İç koruyucu ağ en gelişmiş ekipmanı, ters spiral teknolojisini kullanır, dış yüzey pürüzsüz ve düzdür ve cam elyaf malzemeye zarar vermeden mükemmel temas halindedir.

 

Filtre elemanının yüksek basınç altında stabil ve güvenli olmasını sağlamak için iç yüzey spiral destek ile güçlendirilmiştir.Cam elyaf filtre malzemesi kullanılmaktadır, yüksek sıcaklık dayanımı, iyi kimyasal direnç, yüksek toz tutma etkisi ve mükemmel filtreleme performansı.

 

Katlama işlemi, düzgün katlama mesafesi ve dikey pürüzsüzlük sağlamak için en gelişmiş ekipmanı ve özel kabartma teknolojisini kullanır.

 

Şirket Profili


 

Kainuosen Çevre Teknolojisi (Langfang) Co.,Ltd.1995 yılında kurulan üretim üssü Kuzey Çin Sanayi Bölgesi'nde bulunmaktadır. Pekin, Tianjin ve Hebei'nin ekonomik kapsama alanlarında, Tianjin Limanı, Qingdao Limanı, Weihai Limanı ve Qinhuangdao Limanı gibi deniz limanlarına yakın konumdayız. .Üstün coğrafi konumu ve rahat ulaşımı ile Pekin Daxing Uluslararası Havalimanı'na sadece 15 kilometre uzaklıktadır.

 

Firmamız Ar-Ge, tasarım, üretim, bakım, satış ve satış sonrası hizmetleri entegre eden kapsamlı bir yüksek teknoloji kuruluştur.Çin merkezlidir ve dünyaya hizmet eder.

 

Firmamız makinelerde, otomobillerde, gemilerde, çelikhanelerde, enerji santrallerinde, madenlerde, pompalarda, kompresörlerde, hava kompresörlerinde, toz arıtmada, su arıtmada vb. kullanılan her türlü filtre elemanı, kartuş ve filtrelerin üretimini yapmaktadır.

 

Ürünler arasında hava filtreleri, yağ filtreleri, yakıt filtreleri, hidrolik yağ filtreleri, yağ ve gaz ayırma filtreleri, yağ-su ayırma filtreleri, birleştirme ayırma filtreleri, endüstriyel hava filtreleri, toz filtreleri, paslanmaz çelik filtreler, vakum pompası filtreleri, Yağ filtresi, beton bulunmaktadır. karıştırma tesisi büyük darbeli toz filtresi, toz filtresi kartuşu ve diğer türleri, marka filtreler yerine binlerce farklı özellikte filtre serisi ve müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir, OME işleme ve üretimini destekler.

 

Bir filtre markası yaratmaya odaklanın ve temiz endüstrinin geleceğini taahhüt edin.Çok sayıda teknik elitimiz var ve kaliteyi, odağı ve bütünlüğü temsil ediyoruz.Endüstriyel filtrasyon çözümleri tedarikçisiyiz.Biz Kainuoson'uz.

 

Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı 3

 

 

Fabrikamız


 

Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı 4

Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı 5

 

Paketleme ve Teslimat


 

Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı 6

Kimyasal Tesis için Pas Korumalı Hidrolik Yağ Emme Filtre Elemanı 7

 

 

SSS


1. Biz kimiz?
Çin'in Hebei şehrinde bulunuyoruz.20 yıllık üretim tecrübemiz var.2015 yılından itibaren iç piyasaya (%40,00), Afrika (%20,00), Kuzey Amerika (%10,00), Doğu Avrupa (%10,00), Güney Amerika (%8,00), Güneydoğu Asya (%7,00), Doğu'ya satış yaptık. Asya (%3.00), Batı Avrupa (%2.00).Ofisimizde yaklaşık 11-50 kişi var.

 

2. Kaliteyi nasıl garanti ederiz?
Seri üretimden önce her zaman bir üretim öncesi numunedir;
Sevkiyattan önce daima son bir inceleme yapın;

 

3. Bizden ne satın alabilirsiniz?

Filtre elemanı, hidrolik filtre, toz giderme ekipmanı, endüstriyel hava filtresi, toz filtre kartuşu, doğal gaz filtresi, yağ-su ayırma filtresi, yağ-gaz ayırma filtresi, yağ filtresi, yakıt filtresi vb.

 

4. Neden diğer tedarikçiler yerine bizden satın almalısınız?
Firmamız çeşitli filtre elemanları, filtre elemanları, makineler, gemiler, çelik fabrikaları, enerji santralleri, kompresörler, hava kompresörleri, toz arıtma vb. için filtreler üretmektedir ve müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.Çin merkezli, hizmet

 

5. Hangi hizmetleri sağlayabiliriz?
Satış sonrası servis ve teknik destek sağlıyoruz, sizin için çeşitli filtre türlerini veya OME işlemlerini özelleştirebiliriz.